Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Redakcja Biuletynu Informacji Publicznej


Administrator BIP

Administrator BIP
Piotr Skrzypek
e-mail: pakoslaw@pakoslaw.pl

Redaktorzy BIP

  1. Krzysztofa Wawrzyniak - Redaktor pomocniczy - k.wawrzyniak@pakoslaw.pl
  2. Paulina Durczewska - Redaktor pomocniczy - p.durczewska@pakoslaw.pl
  3. Bartosz Waściński - Redaktor pomocniczy - b.wascinski@pakoslaw.pl
  4. Przemysław Turbański - Redaktor pomocniczy - p.turbanski@pakoslaw.pl
  5. Małgorzata Tatarek - Redaktor pomocniczy - m.tatarek@pakoslaw.pl
  6. Karolina Klimek - Redaktor BIP (zakres: cały bip) - k.klimek@pakoslaw.pl
  7. Kacper Krzyżosiak - Redaktor pomocniczy - k.krzyzosiak@pakoslaw.pl
  8. Dominika Krenc - Redaktor pomocniczy - d.krenc@pakoslaw.pl
  9. Barbara Konopka - Redaktor pomocniczy - b.konopka@pakoslaw.pl
  10. Karolina Wojtyczka - Redaktor pomocniczy - k.wojtyczka@pakoslaw.pl
  11. Julia Pieprzyk - Redaktor BIP (zakres: cały bip) - j.pieprzyk@pakoslaw.pl
  12. Mieczysława Andrzejewska - Redaktor pomocniczy - m.andrzejewska@pakoslaw.pl